Co jest w telewizji: „Łotr 1”, „Archer”, Louis CK i „Guma do żucia”

Podczas gdy March Madness wreszcie dobiega końca, nadszedł również czas na wielkie wiosenne premiery. Ostatni sezon Archera, Dreamland, jest już dostępny w FXX, więc sprawdź swoją ofertę kablową. Rogue One: A Star Wars Story zadebiutuje na Blu-ray w tym tygodniu, podczas gdy drugi sezon Gumy do żucia pojawia się na Netflix tutaj, w USA. Louis CK podwaja się w tym tygodniu, występując w Saturday Night Live i przynosząc zupełnie nowy program komediowy do Netflix, podczas gdy największe premiery gier to Persona 5 i PaRappa the Rapper Remastered. Och, i wróciła ucieczka z więzienia. Po przerwie sprawdź najważniejsze wydarzenia każdego dnia, w tym zwiastuny, i daj nam znać, co myślisz (lub co przegapiliśmy).

Blu-ray, gry i strumieniowanie

  • Biuro Świąteczne
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (3D)
  • Jeździć po górach
  • Mały Nikita
  • Dziurkacz
  • Paterson
  • Psycho cyrk
  • Blackwood Crossing (PS4, Xbox One PC)
  • Osoba 5 (PS4, PS3)
  • Lego City: Undercover (Xbox One, PS4)
  • Wciągnięty na śmierć (PS4)
  • PaRappa raper zremasterowany (PS4)
  • Talent nie jest wliczony w cenę (Xbox One)
  • Dead Rising 4: Frank Rising DLC ​​(Xbox One)
  • Wejdź do Gungeon (Xbox One, PC)
  • Bulletstorm: Full Clip Edition (Xbox One, PS4)
  • Użyj swoich słów (PS4, Xbox One)
  • Wirtualna rzeczywistość wirtualna (PS VR)
  • Śmiertelny atak (PS VR)

Poniedziałek



  • NCAA Men's Basketball Championship Game: Gonzaga vs. UNC, CBS, 21:00
  • Aborcja: historie, które kobiety opowiadają, HBO, 20:00
  • Głos, NBC, 20:00
  • 24: Legacy, Lis, 20:00
  • Taniec z gwiazdami, ABC, 20:00
  • WWE Raw, USA, 20:00
  • Młoda i Głodna, Dowolna Forma, 20:00
  • Baby Daddy, dowolna forma, 20:30
  • APB, Lis, 21:00
  • Bliźniaki, dowolny kształt, 21:00
  • Rock and a Hard Place, HBO, 22:00
  • Skorpion, CBS, 22:00
  • Przerwy, VH1, 22:00
  • Bates Motel, A&E, 22:00
  • Zrobione, NBC, 22:00
  • Quantico, ABC, 22:00
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00

Wtorek

  • Projekt Mindy, Hulu, 3 nad ranem
  • Louis C.K., Netflix, 3:00
  • Dimension 404 (premiera serialu), Hulu, 3:00 nad ranem
  • Guma do żucia (S2), Netflix, 3:00 nad ranem
  • Specjalne sprężyny liściowe Tumble, Amazon Prime, 3:00 nad ranem
  • Głos, NBC, 20:00
  • Flash, CW, 20:00
  • The Manns (premiera serialu), TV One, 20:00
  • Nowa dziewczyna, Lis, 20:00
  • WWE Smackdown, USA, 20:00
  • Fosters, dowolny kształt, 20:00
  • Mick, Lis, 20:30
  • iZombie (premiera sezonu), CW, 21:00
  • Prison Break (premiera sezonu), Fox, 21:00
  • Świeżo z łodzi, pne, 21:00
  • Wyzwanie, MTV, 21:00
  • Przełączane przy urodzeniu, Freeform, 21:00
  • Rywalizacja, Syfy, 21:00
  • Outsiders, WGN, 21:00
  • Próba i błąd, NBC, 9 i 21:30
  • Wyimaginowana Mary, ABC, 21:30
  • Amerykanie, FX, 22:00
  • Partner, CNBC, 22:00
  • Buntownik, ZAKŁAD, 22:00
  • Objazd, TBS, 22:00
  • Cosplay do walki wręcz, Syfy, 22:00
  • Strand z milionem dolarów, MTV, 22:00
  • Tosh.0, Comedy Central, 22:00
  • Oszuści, Brawo, 22:00
  • Detroiters, Comedy Central, 22:30
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00

Środa

  • Ścieżka, Hulu, 3 nad ranem
  • Nierządnice, Hulu, 3 nad ranem
  • Oddane strzały, Fox, 20:00
  • Blindspot, NBC, 20:00
  • Sum, MTV, 20:00
  • Goldbergowie, ABC, 20:00
  • Strzałka, CW, 20:00
  • Ocalony, CBS, 20:00
  • Wyimaginowana Mary, ABC, 20:30
  • Czy jesteś tym jedynym: All Star Challenge, MTV, 21:00
  • Imperium, Lis, 21:00
  • Umysły przestępcze, CBS, 21:00
  • Prawo i porządek, NBC, 21:00
  • 100, CW, 21:00
  • Magowie, Syfy, 21:00
  • Główne przestępstwa, TNT, 21:00
  • Archer (premiera sezonu), FXX, 22:00
  • Komedia Jam, Comedy Central, 22:00
  • Wyznaczony ocalały, ABC, 22:00
  • Chicago Justice, NBC, 22:00
  • Criminal Minds: Beyond Borders, CBS, 22:00
  • Bezmiar, Syfy, 22:00
  • Nikt, TV Land, 22:00
  • Quad, ZAKŁAD, 22:00
  • Garnitury, USA, 22:00
  • Czas: The Kalief Browder Story (finał sezonu), Spike TV, 22:00
  • Ripper Street, BBC America, 23:00
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00

Czwartek

  • Anatomia Greya, ABC, 20:00
  • Teoria Wielkiego Wybuchu, CBS, 20:00
  • Nadprzyrodzony, CW, 20:00
  • Supermarket, NBC, 20:00
  • Bezsilni, NBC, 20:30
  • The Great Indoors, CBS, 20:30
  • Riverdale, CW, 21:00
  • Mama, CBS, 21:00
  • Chicago Med, NBC, 21:00
  • Kopanie i krzyki, Lis, 21:00
  • Skandal, ABC, 21:00
  • Życie w kawałkach, CBS, 21:30
  • Niesamowity wyścig, CBS, 22:00
  • Połów, ABC, 22:00
  • Czarna lista: Odkupienie, NBC, 22:00
  • Kolonia (finał sezonu), USA, 22:00
  • Dark Net (premiera sezonu), Showtime, 22:00
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00

Piątek

  • Amerykański Playboy: Historia Hugh Hefnera (S1), Netflix, 3:00
  • The Get Down (finał sezonu E7 - 13), Netflix, 3:00
  • El Faro de Las Orchas, Netflix, 3:00
  • Wygraj wszystko, Netflix, 3:00 nad ranem
  • Świt Krudów (S3), 3 nad ranem
  • Zaplątani: serial, Disney, 19:30
  • Oryginały, CW, 20:00
  • Pierwsze randki (premiera serialu), NBC, 20:00
  • Beach Boys: wydawanie dźwięków zwierząt domowych, showtime, 20:00
  • Toy Box (premiera serialu), ABC, 20:00
  • You the Jury (premiera serialu), Fox, 21:00
  • Zhańbiony, Showtime, 21:00
  • Wiek tatuażu, Viceland, 21:00
  • Vice, HBO, 23:00
  • Zwierzęta., HBO, 23:30

Sobota

  • Maszynki do strzyżenia/ostrogi, ABC, 20:30
  • Okup, CBS, 20:00
  • Dzień szkolenia, CBS, 21:00
  • Syn (premiera serialu), AMC, 21:00
  • Saturday Night Live: Louis CK / The Chainsmokers, 23:30

Niedziela

  • Dobra walka, CBS All Access, 3:00 nad ranem
  • Cyrk: Wewnątrz największego politycznego show na Ziemi, Showtime, 20:00
  • Top Gear, BBC America, 20:00
  • Dawno, dawno temu, ABC, 20:00
  • NCIS: LA, CBS, 20:00
  • Baseball w niedzielę wieczorem: Marlins/Yankees, ESPN, 20:00
  • Tworzenie historii, Fox, 20:30
  • Pożary domowe, PBS, 21:00
  • Family Guy, Lis, 21:00
  • Czas po czasie, ABC 21:00
  • Pani Sekretarz, CBS, 21:00
  • Homeland (finał sezonu), Showtime, 21:00
  • Ostatni człowiek na ziemi, Fox, 21:30
  • Into the Badlands, AMC, 22:00
  • American Crime, ABC, 22:00
  • Feud: Bette i Joan , FX, 22:00
  • Odcienie niebieskiego, NBC, 22:00
  • Miliardy, Showtime, 22:00
  • Uwięziony, Viceland, 22:00
  • Dziewczyny, HBO, 22:00
  • Crashing (finał sezonu), HBO, 22:30
  • Rozmowa z Chrisem Hardwickiem, AMC, 23:00
  • Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem, HBO, 23:00

Polecane historie

Co jest w telewizji: „Planeta Ziemia II”, „Recenzja”, „Legion” i „Walking Dead” finał

Ponadto: DLC „Mafia III”, „MLB The Show 17”, „Ukryte postacie” i Final Four.